Orhan Naslı İnşaat Ana Sayfa      |     English      |     العربية
Untitled Document

 

Naskon

Kurumsal

Yurtiçi

Projeler

Yurtdışı

Projeler

İnsan

Kaynakları

Bize

Ulaşın

Naskon İnşaat
Kurumsal
 
Hakkımızda
Hakkımızda

    Naskon İnşaat kuruluşundan bugüne dinamik yapılanmayı hedefleyen finansal gücünü dinamizm ile birleştirip, yıllara yayılan tecrübesiyle harmanlamış bu alt yapının doğrultusunda başarılı projelere imza atmış kalite değerlerini gün geçtikçe bir üst seviyeye taşımıştır.

     Naskon İnşaat , inovasyona çok önem vermiş ve bunun sonucunda da sektörde alışagelmiş yapı mimarilerinden  ve konseptlerinden sıyrılmış Türkiye için mihenk taşı vazifesi görmeye başlamıştır.

     Naslı Grubunun 13 Şirketinden biri olan Naskon İnşaat son yıllarda yatırımı yapılan birbirinden farklı projelerde bu gelişim ve dinamizmin en görkemli şekilde kanıtlamıştır.     Yapmış olduğu konut projelerinde doğası, manzarası , projesi, altyapısı, çevre düzenlemesi, iç mimarisinde kullanılan üst grup markaları ve şimdiye kadar yapılan konut projelerinden farklı olan ve patenti firmamıza ait "Oda-Ekle-Çıkart" sistemi ile  ülkemizin en heyecan verici projelerinden birini hayata geçirmiştir.

     Türkiye'de ve dünyanın çeşitli ülkelerinde oteller, üniversiteler, alışveriş merkezleri, karma yapılar, ağır sanayi tesisleri, altyapı tesisleri ve devlet binaları inşa eden NASKON İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. yüksek kalite beklentisi olan kamu ve özel sektörün tercih ettiği isimlerden biridir. Üstlendiği yapıların inşasını, projelendirme aşamasından altyapısı çalışmalarına, çevre düzenlemesinden iç mimarisine titizlikle gerçekleştiren firma, kurulduğu günden bu yana 150'den fazla anahtar teslimi projeye imza atmıştır.

     Bankalar nezdinde sahip olduğu yüksek kredibilite ve finansal gücü sayesinde en zorlu projeleri bile hızlı, kaliteli ve sağlam adımlarla sonuçlandırmaktadır.

     Türkiye’nin sektöründe yüksek marka değeri haline gelen Naskon İnşaat yaklaşımlarıyla fark yaratmayı başarmış ve bu farkı yaşatmaya devam edecektir.

 
   
  Farabi Sokak Naslı Apartmanı No:30 Çankaya / ANKARA T: (312) 427 33 81- F: (312) 428 60 88 - info@naskon.com.tr
 
İşbu Sitenin tüm hakları saklıdır. Site içerisindeki resimler, yazılar Kaynak gösterilse dahi, izin alınmadan başka sitelere, ticari yayınlara aktarılamaz, kopyalanamaz, internet ortamında ya da başka biçimde alenileştirilemez, basılıp çoğaltılamaz. © 2013 Naskon İnşaat